Cégünk miskolci üzemébe (Futó u. 77.) keresünk

AWI hegesztő munkatársat

Feladatok: rozsdamentes vékony lemezek (1-10mm), élelmiszeripari csővezetékek hegesztése.

Lakatos munkatársat

Feladatok: fémmegmunkálás élelmiszeripari követelményeknek megfelelően, tartálygyártás tapasztalat előnyt jelent.

Csőszerelő munkatársat

Feladatok: rozsdamentes acél és réz csövek szerelése élelmiszeripari követelményeknek megfelelően.

Elvárások:

             szakirányú végzettség,

precíz, pontos munkavégzés

gyártási, műveleti utasítások, rajzok és tervek előírásainak, valamint az azokban szereplő méretek és tűrések betartása.

Amit kínálunk:

                egyműszakos munkarend,

                teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződés,

                korrekt bérezés, plusz teljesítmény arányos juttatás,

                hosszútávú munkalehetőség.

Próbamunkára jelentkezhet Bárdos Szabolcsnál az alábbi elérhetőségen

tel: 30/505-94-26